www.cvonline.hu
Csomagoló diák (Referenciaszám: PJ3415)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.08.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 906972
lejárt

Veresegyházi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Csomagoló diák

Feladatok:
- Gyógyszerek csomagolása

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Nappali tagozatos jogviszony
- Állandó délelőttös vagy délutános műszak vállalása heti legalább 1-2 alkalommal február 16 és március 6 közötti időszakra (műszak: 05:45 és 14:00; 13:45 és 22:00 között)
- Megbízható, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:
- Rugalmas beosztás
- Multinacionális háttér
- Könnyen megközelíthető telephely

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.