www.cvonline.hu

Csomagoló csoportvezető

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Évtizedes hagyományokkal rendelkező, édesipari termékeket gyártó vállalatunk termelési csapatának bővítésére keresünk:

munkatársat

Pilisvörösvári üzemünkbe

Feladatok:

  • 80-100 fős csapat munkájának koordinálása, feladatkiosztások
  • A csoport munkájának heti tervezése, teljesítmények adminisztrálása
  • A csoport létszámának optimalizálása, hiányzók pótlásának megszervezése
  • Címkézővel, készáru raktárral való kapcsolattartás
  • Kézi műveletek hatékonyságának javítása
  • Munkaszervezés optimalizására javaslattételek kidolgozása
  • Csomagoló alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több éves termelőüzemben szerzett csoportvezető gyakorlat
  • Magabiztos MS Office használat
  • Jó szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Teljesítmény orientált hozzáállás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Nagy létszámú üzemben szerzett munkaszervezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyműszakos munkarend (6-14 óráig)
  • Fizetett túlmunka
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő