www.cvonline.hu

Csomagoló, címkéző álláslehetőség Budapesten!

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1077153

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel betanított, könnyű fizikai munkára.
Feladatok:

  • Csomagolás, címkézés
  • Vonalkód-leolvasás
  • Gyártás végrehajtása a műszakvezető utasításai alapján
  • Szortírozás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + műszakpótlékok + utazási támogatás
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Alapos betanulás
  • Fiatalos csapat

Előnyök:
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió