www.cvonline.hu

Csomagoló (br. 880-1025 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1134010
lejárt

Ezúttal IX.kerületi partnercégünk jógamatracokat gyártó üzemébe keresünk munkavállalókat, polifoam matracok tekerésére, csomagolására.

Pénzt keresnél a suli mellett?

Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány munkaórát vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a pörgős, ám könnyű fizikai munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.

Sok dolgod van hétközben?
Nem probléma! A beosztás rugalmas, így nem kell az egész napokat és heteket a munkára szánni, elég akkor dolgoznod amikor ráérsz. Nem is beszélve arról, hogy akár hétvégén is kereshetsz pénzt, ráadásul dupla órabérben

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?

Szerencsére van lehetőséged arra, hogy ha rájössz, hogy ez a munka igazán Neked való, akkor akár suli mellett is folytasd.

Feladatok:

  • sportmatracok csomagolása, tekercselése, matricázása
  • kisebb anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Fontos hogy nappali tagozatos vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezzél
  • Ha úgy érzed, hogy képes vagy precíz, önálló és csapatban történő munkavégzésre, akkor ez a könnyű fizikai munka neked való! :)

Munkaidő: hétfőtől péntekig rugalmas munkaidőben.

Előnyt jelent:

  • Délután végezhető könnyű fizikai munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Hozd a haverokat, és dolgozzatok együtt!

Amit kínálunk:

  • Bruttó 880 Ft/óra
  • Kellemes munka környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!