www.cvonline.hu

Csomagoló- betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1073308

Magyar élelmiszeripari nagyvállalat számára keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Termékek dobozba vagy szalagra rakása
  • Egyedi dobozok gyűjtőcsomagolása, raklapra helyezése, esetlegesen címkézése
  • Termékek minőségi válogatása
  • Kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató alapján
  • Minőségirányítási rendszerekben mindenkor érvényes előírt szabályok betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix alapbér + műszakpótlék

Előnyök:
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • mennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Egyéb információk:
Munkaidő: • Két műszakos munkarend • Határozott idejű szerződés (2016. December 31-ig) Munkavégzés helye: • Budapest, IX. kerület

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió