www.cvonline.hu

Csomagoló - betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1064053

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Részvétel a termelési folyamatokban
  • Termékek csomagolása
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 7 fokban történő munkavégzés vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes céges busz

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Perbál

Egyéb információk:
Munkaidő: • 3 műszakos munkarend: 6:00-14:30; 14:30-23:00; 23:00-6:00 Munkavégzés helye: • Perbál • Ingyenes céges busz az alábbi településekről biztosított: Máriahalom, Tinnye, Zsámbék, Mány, Sárisáp, Úny, Annavölgy, Epöl, Bajna, Szomor, Tök, Tokod, Piliscsaba, Pilisjászfalu, Leányvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest