www.cvonline.hu

Csomagoló (azonnali kezdéssel)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1050968
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka (autóipari megrendeléseket teljesítő üzemterületen)
  • betanított tevékenységek ellátása, termékek csomagolása

Elvárások:

  • teljes munkaidő (40 óra/hét), munkarend: hétfőtől péntekig a műszakok egyeztetésének lehetőségével
  • délelőtt: 06.00-14.00; délután: 14.00-22.00; éjszaka: 22.00-06.00
  • hosszú távon, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • alapbér: bruttó 111.000 Ft/hó + műszakpótlék: 30% Mt. szerint
  • étkezési jegy: 6.000 Ft/hó, 6 hónap után: kiemelt cafetéria csomag
  • érvényesíthető adókedvezmények a mindenkori törvényi feltételek alapján

  • Link megjelenítése linken személyes elérhetőségei megadát  követően az állásajánlat oldalán a jelentkezem gomb kattintásával egyszerűen jelentkezhet.