www.cvonline.hu

Csomagoló (Áruösszekészítő)

  • A hirdetés 351 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 50 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

CSOMAGOLÓ
(Áruösszekészítő)

A Te feladataid:

  • Alkatrészek komissiózása meghatározott ütemterv szerint
  • Alkatrészek szállításra való előkészítése
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00
  • Esetenkénti szombati munkavégzés

Amit Tőled elvárunk:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Termelés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

  • Elérhető átlag bruttó havi jövedelem: 215.000 Ft.
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva, a budapesti kirendeltséget kiválasztva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő