www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ-ÁRUKIADÓ

  • A hirdetés 510 napja lejárt

BUDATÉTÉNYI PÉKSÉG

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beérkezett megrendelések alapján, az elszállításra kerülő termékek összekészítése;
  • Szabályzatnak, szállítóleveleknek megfelelő árukiadás;
  • Egyéb árukezeléshez tartozó feladatok elvégzése.

Elvárás:

  • Sütőipari cégnél szerzett tapasztalat;
  • Megbízható, szorgalmas, precíz munkavégzés.

Munkába állás kezdete:

  • azonnal

Jelentkezéseket a 0620/463-6080-as telefonszámon, vagy az alábbi e-mail címen várjuk, önéletrajz csatolásával.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő