www.cvonline.hu

Csomagoló - árukiadó

  • A hirdetés 386 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Pozíció leírás:
Élelmiszer és vegyi áru C+C áruház árukiadási, csomagolási folyamatának lebonyolítása, ellenőrzése.

Feladatok:

  • szállításra kerülő áruk összecsomagolása, kiadása
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás

 Elvárások:

  • anyagmozgatói vizsga (targonca és elektromos gyalogbéka) alapfeltétel a pozíció betöltéséhez
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés módja: önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre, vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő