www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ - ANYAGMOZGATÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 839674
Megbízónk nagy múlttal rendelkező, multinacionális járműipari vállalat. A közelmúltban felépült korszerű gyártóüzemébe új munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Link megjelenítéseimages/editor/1405946557.jpg" border="0" alt="" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

FELADATOK

  • Kiszállításra beütemezett termékek ellenőrzése, darabszám meghatározása
  • Megfelelő csomagoló eszköz kiválasztása, a termékek lecsomagolása a csomagolási utasításnak megfelelően
  • Anyagmozgatás a raktári és csomagolási területen
  • A lecsomagolt termékek dokumentálása/könyvelése az SAP rendszerben

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy érettségi és megfelelő szaktanfolyam
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

ELŐNYT JELENT

  • Gépgyártó vagy járműipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelvismeret (angol vagy német)
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest dél-pesti kerület

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÓ - ANYAGMOZGATÓ, Budapest dél-pesti kerület

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése