www.cvonline.hu

Csomagoló (Alsónémedi)

Pest megyei partnerünk résézre keresünk csomagoló munkatárakat hosszú távram egy műszakos munkarendbe!

Csomagoló

A leendő munkatárs feladatai:

  • összekészített áruk pakolása, rakodása

  • kész termékek szállításra való előkészítése

  • raklapok pakolása, javítása

  • a vállalat gépei és eszközei állagának megóvása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • általános iskolai végzettség

  • raktározásban szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • elhivatottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 1 műszakos munkarend

  • teljesítménybér és béren kívüli juttatás

  • saját állományba való átkerülés lehetősége

  • céges buszjáratok Budapest, valamint Dabas-Inárcs-Ócsa útvonalon

Munkavégzés helye:

Alsónémedi, Pest megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 0620/310-1714-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014