www.cvonline.hu

Csomagoló (9. kerület - kiemelt bér)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1064695
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • csomagolás, könnyű fizikai, betanított feladatok ellátása

Elvárások:

  •  precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre

Munkaidő:

  • két műszak, folyamatos munkarendben történő munkavégzés
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00 óra között 2 munkanap, 2 pihenőnap váltásban

Előnyt jelent:

  • hosszú távú munka, teljes bejelentés, kedvező munkarend, 14-16 pihenőnap/hó
  • középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • kereseti lehetőség: bruttó 160.000-200.000 Ft/hó
  • adókedvezmények érvényesítésének lehetősége
  • étkezési jegy: 5 000 Ft/hó
  • 6 hónap után cafetéria
  • előrelépési lehetőség