www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ (6978)

  • A hirdetés 884 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
•Jó állóképesség, fizikum
•Egészségügyi alkalmasság

Feladatok:
•radiátorok csomagolása

Előny:
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•alapbér műszakpótlék
•Erzsébet utalvány
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: 2 vagy 3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•telefonon: 06 96 206-361 vagy 06 80 204-774 (ingyenes szám)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857