www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ (6884)

  • A hirdetés 827 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. hegyeshalmi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Csomagoló

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•2 műszakos munkarend vállalása
•számítógépes ismeretek
•kézügyesség
•Egészségügyi alkalmasság
•Cég tesztjének sikeres elvégzése

Feladatok:
•divat webáruház termékeinek csomagolása

Előny:
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•alapbér műszakpótlék
•mozgóbér
•cafeteria
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Hegyeshalom

Munkaidő: 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•telefonon: 06 96 206-361 vagy 06 80 204-774 (ingyenes szám)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő