www.cvonline.hu

Csomagoló (3 műszak)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 782803
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • termékek csomagolása, anyagmozgatása, csomagológép kezelése, kapcsolódó tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • munkavégzés: hétfőtől-péntekig
  • munkarend: 3 műszakos  (DE: 06.00-14.00, DU: 14.00-22.00, ÉJSZ: 22.00-06.00)

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • alapbér: bruttó 108.000 Ft/hó
  • pótlék (18.00-06.00 h): +30%
  • étkezési jegy: 5.000 Ft/hó