www.cvonline.hu

Csomagoló (2 műszak)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 935474
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka, csomagolási feladatok ellátása 2 műszakos munkarendben
  • lehetőség van a területen akár 3 műszakos munkarendben történő foglalkoztatásra

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség
  • 2 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig 06.00-14.00 / 14.00-22.00 óra között

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • alapbér: bruttó 105.000 Ft/hó
  • 18.00 - 06.00 óra közötti munkavégzés esetén: + 30% pótlék
  • étkezési jegy: 5.000 Ft/hó
  • 6 hónap után: cafetéria-rendszer