www.cvonline.hu

Csomagoló (14.00 - 22.00; 750 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1086885
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal partnercégünk számára keresünk munkavállalókat habtermékek ( sportmatracok ) csomagolására.

  • Szeretnél fizetett szabadságot minden ledolgozott 13. nap után? Akkor vállalj munkát a Polifoam Kft-nél!

              Ne habozz tovább, élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • csomagolási feladatok ellátása
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony - lehet passzív is!
  • betöltött 18. életév
  • precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre

Munkaidő:

  • hétfő és péntek között heti 4-5 nap vállalása DU: 14:00-22:00

Előnyt jelent:

  • Délután végezhető könnyű fizikai munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Hozd a haverokat, és dolgozzatok együtt!

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Kellemes munka környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására.