www.cvonline.hu

Csomagoló – gombaszedő_Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1060148

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Modern gombaházban, fedett helyen szedés és csomagolás 12-18 C fokban (melyhez munkaruhát biztosítunk)
  • Futószalag melletti álló munkavégzés
  • Gombák válogatása, előkészítése

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, fizikai terhelhetőség
  • Személyi higiénia
  • Megfelelés esetén szükséges: EÜ kiskönyv; tüdőszűrés és bőrgyógyászati vizsgálat

Juttatások:
  • Ingyenes céges busz az alábbi településekről: Cegléd – 4 es út – Üllő – Pilis - Alsópakony
  • Fix alapbér + béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú munkavégzés

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Egyéb információk:
Munkaidő: 1 műszak: 7:00-16:00 Munkavégzés helye: • Ócsa (Alsópakony)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest