www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ – CÍMKÉZŐ

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat budapesti munkavégzéssel keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Címke matricák felragasztása termékekre
  • Termékek felrakása és leszedése futószalagról

Elvárások:

  • Monoton munkabírás
  • Két műszakban történő munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Átlag bruttó bér 230.000 Ft.
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség egy sikeres nagyvállalatnál

Jelentkezni az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő