www.cvonline.hu

Csomagolástervező

  • A hirdetés 820 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

Ellátási Lánc Főosztály, Csomagolástechnológiai Osztálya

munkatársat keres

Feladatok:

  • A tervezési adatok szolgáltatása a termékek szekunder csomagolásához szükséges csomagolóeszközök grafikai terveinek elkészítéséhez;
  • A nyomdai rendelések előkészítése;
  • Csomagoláshoz kapcsolódó folyamatok optimalizálása, a folyamatok fejlesztése;
  • Késztermékek csomagolásához szükséges csomagolási anyagnorma-lap készítése;
  • Kapcsolattartás nyomdákkal, társosztályokkal, más TEVA vállalatokkal és külső partnerekkel.

Elvárásaink:

  • Csomagolástechnológus vagy műszaki mérnök végzettség;
  • Csomagolástechnológiában szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Nyomdaipari vagy gyógyszeripari csomagolási tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. április 26-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol