www.cvonline.hu
Csomagolástervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1079420

Debreceni gyártó partnerünk részére csomagolástechnológiai ismeretekkel rendelkező kollégát keresünk az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • Csomagolási és grafikai tervezésben való közreműködés, tervezési adatok szolgáltatása, végellenőrzések elvégzése, rendelések előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel és a társosztályokkal
  • Folyamatfejlesztési- és optimalizálási feladatokban való részvétel a csomagoláshoz kapcsolódóan
  • Grafikai és tervezési jóváhagyás, csomagolási anyagnorma-lap készítése

Elvárások:

  • 1-3 év munkatapasztalat csomagolástechnológia területén
  • Csomagolástechnológus vagy műszaki mérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • CAD/CAM ismeret
  • Nyomdaipari vagy gyógyszeripari csomagolási tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi, stabil vállalat
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.