www.cvonline.hu

CSOMAGOLÁSTERVEZŐ

  • A hirdetés 482 napja lejárt

A hazai piacon vezető pozíciót betöltő, és a nemzetközi piacon is aktív több mint 400 főt
foglalkoztató magyar tulajdonban lévő vállalat bővülő csapatába

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Saját termékek csomagolásának tervezése,
  • Csomagolási utasítások elkészítése,
  • Meglévő csomagolások optimalizálása, fejlesztése.

Elvárások:

  • Műszaki szakközépiskolai érettségi,
  • Legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelvismeret és CAD szoftver ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet és munkahelyi légkör.

Munkavégzés a cég telephelyén: 2769 Tápiószőlős, Ceglédi út 15.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre 2016. június 24-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő