www.cvonline.hu

Csomagolástervező

  • A hirdetés 659 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

Ellátási Lánc Főosztály, Csomagolástechnológiai Osztálya

munkatársat keres

Feladatok:

·       A tervezési adatok szolgáltatása a termékek szekunder csomagolásához szükséges csomagolóeszközök grafikai terveinek elkészítéséhez;

·       A technikai jóváhagyások, végleges grafikai ellenőrzések elvégzése, nyomdai rendelések előkészítése;

·       Csomagoláshoz kapcsolódó folyamatok optimalizálása, a folyamatok fejlesztése;

·       Késztermékek csomagolásához szükséges csomagolási anyagnorma-lap készítése;

·       Kapcsolattartás nyomdákkal, társosztályokkal, más TEVA vállalatokkal és külső partnerekkel.

Elvárásaink:

·       Csomagolástechnológus vagy műszaki mérnök végzettség;

·       Középfokú angol nyelvtudás;

·       Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;

·       Jó kommunikációs készség;

·       Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

·       Nyomdaipari vagy gyógyszeripari csomagolási tapasztalat;

  •  Csomagolástechnológiában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

·       Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;

·       Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;

·       Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;

·       Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.02.28-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol