www.cvonline.hu

Csomagolástervező - Sopron környéke

  • A hirdetés 1148 napja lejárt
Feladatkör: A csomagolóanyagok nyilvántartása, könyvelése, beszerzése. Csomagolási utasítások változásainak követése, aktualizálása. Új termékek próbacsomagolásának lebonyolítása, csomagtervezés. Bejövő és kimenő reklamációk kezelése. Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem; Aktív, fiatal munkahelyi légkör; Szakmai képzések; Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet.
Végzettség: Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség.
Szakmai tapasztalat: Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Kommunikációs angolnyelv- és/vagy németnyelv-tudás.
Műszaki területre
Megjegyzés: Amennyiben alkalmasnak érzi magát a pozícióra, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre! Telefon: 96/313 282
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...