www.cvonline.hu

Csomagolástechnológiai szakember

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1038073

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi irodaház

Az Ön feladata

• csomagolással kapcsolatos projektek lebonyolítása

• új és meglévő termékek csomagolóanyagának fejlesztése (alapanyag, konstrukció, stb.)

• a csomagolóanyagok folyamatos minőségellenőrzése

• színbeállásokon való részvétel

• a beszerzési vezetők munkájának csomagolási kérdésekben való támogatása

• kapcsolattartás nyomdákkal, csomagolóanyag-gyártókkal és beszállítókkal

Az Ön profilja

• naprakész nyomda- és csomagolástechnikai ismeretekkel rendelkezik

• már ismeri a szakma alapjait (2-3 éves szakmai gyakorlat előnyt jelent)

• jól kommunikál németül VAGY angolul (ismeri a szaknyelvet is)

• „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

• agilis, energikus, kreatív személyiség, emellett határozott és jó szervezőkészséggel bír

• szívesen együttműködik másokkal, de önállóan is megállja helyét

Amit kínálunk

• változatos munkakört egy dinamikus csapatban

• versenyképes fizetést

• kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatását

• étkezési hozzájárulást (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

• Erzsébet-utalványt (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Felkeltettük érdeklődését? Ha igen, küldje el postai úton vagy e-mailben fényképes önéletrajzát a hivatkozás és a munkakör megjelölésével a megadott címre.

LIDL Magyarország, 1037 Budapest, Rádl árok 6.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja