Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Csomagolástechnológiai stratégiai beszerző-mérnök

CVO RECRUITMENT MAGYARORSZÁG KFT-Csomagolástechnológiai stratégiai beszerző-mérnök
Hozzáadva 2012.07.17.
Hirdetés azonosító: 413112
lejárt

Az ipari automatizálási rendszerek fejlesztése és gyártása területén nemzetközi piacvezető, németországi központú világcég budapesti gyárába a következő szakembert keressük:

A munkakör a vállalat Ellátási Lánc Igazgatóság „Technológiai Beszerzés és Beszállító Fejlesztés” szervezetén belül pozícionált.

Feladatai:

  • Csomagolástechnológiák területén a megfelelő szakmai kompetenciák birtokában:
  • A vállalat késztermékeinek csomagolásához szükséges csomagolóanyagok beszállítói kapacitásainak folyamatos biztosítása a beszállítókkal szoros szakmai együttműködésben.
  • A beszállítóknál és a vállalat késztermék szereldéiben fenntartatni a legkorszerűbb technológiai környezetet, továbbá az alkalmazott csomagolástechnológiai anyagok és megoldások elérhető legmagasabb színvonalát és minőségét.
  • Átfogóan ellátni a vállalat csomagolástechnológiai mérnöki feladatait, azaz részt venni a cég új késztermékeinek csomagolásához szükséges technológiai megoldások kifejlesztésében és a szükséges beruházások lebonyolításában; valamint a cég futó késztermékeinek csomagolásához szükséges meglévő technológiai megoldások racionalizálásában, jobbításában és továbbfejlesztésében.
  • Fejleszteni a késztermékekhez szükséges egyéb alkatrészek beszállításánál alkalmazott csomagolási eljárásokat.
  • A csomagolóanyag beszállítók csomagolástechnológiai fejlesztését és racionalizáló törekvését motiválni és támogatni, azokban aktívan közreműködni.
  • A csomagolóanyag beszállítók rendszeres látogatása telephelyeiken, gyártási és minőségbiztosítási folyamataik helyszíni ellenőrzése. A beszállítóknál folyamatauditok végzése a beszállítói minőségbiztosításért felelős beszállító fejlesztő munkatárssal közösen.
  • A csomagolóanyagok minőségi hibáit követően reklamáció- és kártérítés-menedzsment, 8D riportok ellenőrzése és hitelesítése, a beszállítókkal közösen korrektív és fejlesztő intézkedések kidolgozása és végrehajtása.
  • Fejleszteni a csomagolóanyagok telephelyi tárolásának és mozgatásának műszaki környezetét.
  • A csomagolóanyag beszállítók havi rendszeres minősítése és értékelése (SAP segítségével).
  • A csomagolóanyag beszállítók oktatása, technológiai és folyamatfejlesztésben támogatása, külső beszállítói klaszterekkel együttműködés.
  • Csomagolástechnológiában használatos alapanyagárak követése, éves beszállítói ártárgyalások előkészítése és folytatása.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, környezetvédelmi rendeletek szerinti eljárásrendek betartatása.

Szakmai képzettség és profil:

  • Csomagolástechnológia területén szerzett felsőfokú végzettség és szakmai tapasztalat.
  • Elsődlegesen a német, másodlagosan az angol nyelv munkavégzéshez szükséges ismerete.
  • Szándék nemzetközi munkakörnyezetben, magyar és külföldi technológiai gyártó cégekkel partneri-szakmai együttműködésben dolgozni.
  • Problémaérzékenység, kreativitás és önállóság technológiai megoldások kidolgozásában, elfogadtatásában és bevezetésében.

Előny jelent:

  • Beszerzési, illetve ellátási láncban szerzett munkatapasztalat.
  • Minőségbiztosítás szakterületen szerzett diploma vagy felsőfokú továbbképzésben részvétel képesítéssel, illetve ezen a területen szerzett szakmai gyakorlat.
  • AutoCad vagy más tervező program ismerete illetve vele kapcsolatos munkatapasztalat.

További információ és regisztráció: http://www.cvorecruitment.hu/

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése