www.cvonline.hu

Csomagolástechnológiai munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1079783

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg 164 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az Ön feladata

  • csomagolással kapcsolatos projektek lebonyolítása
  • új és meglévő termékek csomagolóanyagának fejlesztése (alapanyag, konstrukció, stb.)
  • a csomagolóanyagok folyamatos minőségellenőrzése
  • színbeállásokon való részvétel
  • a beszerzési vezetők munkájának csomagolási kérdésekben való támogatása
  • kapcsolattartás nyomdákkal, csomagolóanyag-gyártókkal és beszállítókkal

Az Ön profilja

  • naprakész nyomda- és csomagolástechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • már ismeri a szakma alapjait (2-3 éves szakmai gyakorlat előnyt jelent)
  • jól kommunikál németül VAGY angolul (ismeri a szaknyelvet is)
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • agilis, energikus, kreatív személyiség, emellett határozott és jó szervezőkészséggel bír
  • szívesen együttműködik másokkal, de önállóan is megállja helyét

Amit kínálunk

  • változatos munkakört egy dinamikus csapatban
  • versenyképes fizetést
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulást (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalványt (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • a belépést követő hónaptól ingyenes egészségügyi szolgáltatások igénybevétele prémium környezetben, várólista nélkül (kiegészítve nagy értékű egészség- és balesetbiztosítási csomaggal)
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja