www.cvonline.hu

Csomagolástechnológiai mérnök (Szerencs)

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Feladatok

  • A csomagolás technológiai feladatok elvégzése
  • Közreműködés a gyártmányfejlesztési osztály projektjeiben.
  • Specifikációk karbantartása SAP-ban.
  • Új csomagolóanyagok fejlesztésében való aktív közreműködés (SAP adminisztráció, tervezés, szállítókkal való kapcsolattartás).
  • Ipari próbák megszervezése és kivitelezése

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (napi használat)
  • Kreativitás, határozottság, logikus gondolkodásmód.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.
Előny:
  • Könnyűipari mérnöki végzettség papír- illetve csomagolás technológus szakiránnyal.
  • SAP ismerete.
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.

Subject: Csomagolástechnológiai mérnök

Contact: Lilla Orosz

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol