www.cvonline.hu

Csomagolástechnológiai mérnök /Székesfehérvár/

  • A hirdetés 490 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi gyártó vállalat részére keresünk - bővülés végett - pályakezdő v. junior munkatársat, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Csomagolás specifikációk kidolgozása - a gyártásban és termékmérnöki csapatban dolgozó kollégák támogatásával;
Csomagolás design javítása, fejlesztése;
Csomagolóanyag beszállítók kiválasztásában részvétel, beszállítók fejlesztése;
Csomagoláshoz köthető dokumentációk elkészítése (leírások, vizsgálati eredmények, csomagolási rajzok, adatok);
Csomagolástervezési folyamat fejlesztése
Riportolás az európai szakmai vezető részére (nemzetközi csapat tagja lesz a pályázó)

Követelmények:

Csomagolástechnológiai végzettség
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás támogatása
Cafeteria
Motiváló bér
Tanulási és fejlődési lehetőség
Stabil, nemzetközi csapat
Modern munkakörnyezet

Ideális pályázó:

Fejlődni és tanulni szeretne.
Adott esetleg külföldre is szívesen utazik.
Kifejezetten szeretne nemzetközi környezetben dolgozni (hiszen nem mindegyik kollégája lesz Mo-on).

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség