www.cvonline.hu

Csomagolástechnikai mérnök

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Szo1CSm-Szo

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk csomagolástechnikai mérnököt.

Feladatok:

  • Csomagolástechnológia teljes körű koordinációja és a szükséges fejlesztések elvégzése,
  • Első minta csomagolások elkészítése,
  • Vevői igényeknek megfelelő változtatások kezdeményezése és végrehajtása a csomagolásokon és a dokumentációban,
  • Vevői specifikáció alapján új csomagolások kifejlesztése, azok jóváhagyatása és a szükséges dokumentáció elkészítése,
  • Csomagolások tervezése, fejlesztése során gyárthatósági és gazdaságossági szempontok figyelembe vétele,
  • Kapcsolattartás a Produkt Marketinggel, értékesítéssel, beszerzéssel és más fejlesztési területtel.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy a szakterületen szerzett tapasztalat,
  • Angol és/vagy német nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • CAD ismeretek,
  • Innovatív és problémamegoldó készség.

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol