www.cvonline.hu

CSOMAGOLÁSTECHNIKAI MÉRNÖK

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalatcsoport, amely az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Csomagolástechnológia teljes körű koordinációja és a szükséges fejlesztések elvégzése,
  • első minta csomagolások elkészítése,
  • vevői igényeknek megfelelő változtatások kezdeményezése és végrehajtása a csomagolásokon és a dokumentációban,
  • vevői specifikáció alapján új csomagolások kifejlesztése, azok jóváhagyatása és a szükséges dokumentáció elkészítése,
  • csomagolások tervezése, fejlesztése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy a szakterületen szerzett tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelvismeret,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • CAD ismeretek,
  • innovatív és problémamegoldó készség.
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas megye

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő