www.cvonline.hu

Csomagolástechnikai mérnök (Szom-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 960928
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Csomagolástechnikai mérnök

(Szom-6-M)

Feladatok:

  • csomagolástechnológia teljes körű koordinációja és a szükséges fejlesztések elvégzése,
  • első minta csomagolások előkészítése,
  • vevői igényeknek megfelelő változtatások kezdeményezése és végrehajtása a csomagolásokon és a dokumentációban,
  • vevői specifikáció alapján új csomagolások kifejlesztése, azok jóváhagyatása és a szókséges dokumentáció elkészítése,
  • csomagolások tervezése, fejlesztése során gyárthatósági és gazdaságossági szempontok figyelembe vétele,
  • kapcsolattartás a marketing osztállyal, beszerzéssel és más fejlesztési területekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat,
  • angol/német nyelvtudás,
  • számítógépes ismeretek (felhasználói szint)
  • CAD ismeretek.

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya