www.cvonline.hu

Csomagolástechnikai értékesítő

Sikeres Értékesítő vagy?
Szeretsz önállóan, motiváltan, felelősségteljesen, dolgozni?
Készen állsz segíteni nekünk, hogy Magyarország meghatározó csomagolástechnikai cégévé váljunk?

Ha igen, akkor jelentkezz fa csomagolóanyag gyártó és kereskedő csapatunkhoz

Új munkatársunk elsődleges feladata meglévő ügyfeleknél termék portfólió szélesítése, új ügyfelek, új projektek szerzése, továbbá már nem aktív ügyfelekkel a kapcsolat felelevenítése.
E munkakörben az a legnagyobb kihívás, hogy nem csak kész termékeket kell eladni, hanem először potenciális ügyfeleink (jellemzően autóipai és elektronikai ipari gyártó cégek) csomagolástechnikai feladatait, problémáit kell jól felmérni, majd arra teljesen egyedi megoldást kidolgozni és meggyőzni őket arról (gyakran több különböző döntéshozót ugyanannál a vállalatnál), hogy igénybe vegyék.

Feladatok:

  • Új partnerek keresése, a kapcsolat kiépítése, közben a potenciális üzleti lehetőségek felkutatása, jellemzően ipari parkokban
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
  • Fiorex Packaging termék és szolgáltatás portfolió megismerése, megértése és ezek összeegyeztetése az ügyféligényekkel
  • Az ügyfél által megfogalmazott csomagolási feladat, illetve az ügyfél tevékenységének megismerése során felismerhető műszaki, gazdasági probléma részletes megismerése, elemzése és a szakemberekkel együtt megoldás (ajánlat) kidolgozása
  • Az ajánlat prezentálása az ügyfél számára, többkörös tárgyalásokon keresztül a döntéshozók meggyőzése
  • Ügyfelek számára napi problémamegoldás, segítségnyújtás, a problémák megoldásával kapcsolatban társosztályok munkatársaival való együttműködés
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben való rögzítése
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása

Elvárások:
Az ideális jelölt csomagolási területen rendelkezik értékesítési tapasztalattal, vagyis kifejezetten közép- és nagyvállalatok beszerzési, logisztikai szakemberei voltak a tárgyalópartnerei, továbbá nem esik kétségbe, amikor egy értékesítési projektben több különböző döntéshozóval kell tárgyalnia.
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie (mivel nem terméket, hanem komplex csomagolástechnikai megoldásokat nyújtunk), hogy hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Minimum középfokú végzettség (ideális esetben felsőfokú csomagolástechnikai vagy faipari végzettség)
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat és aktív, élő B2B kapcsolatrendszer
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • ERP és CRM, MailMaster rendszerek korábbi használata előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelvtudás nem feltétel, de bármelyik ismerete előnyt jelent

A Fiorex Packaging Kft. www.fiorex.hu 2002-ben kezdte meg működését. Kezdetben csupán raklapok, később ládák gyártásával, ma pedig komplex csomagolástechnikai megoldásokkal foglalkozunk, így teljes körű megoldásokat tudunk biztosítani, hozzá pedig olyan szolgáltatásokat, mint például a konszignációs raktár kialakítása, a Just in Time szállítás, olyan speciális csomagolóanyagok melyekre van igény de csak nagyon kevés cég foglalkozik vele, vagy az áruval bekerült felesleges raklapok felvásárlása.

Amit kínálunk:

  • Alapbér + versenyképes prémium
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Fiatalos, családias csapat
  • Szakmai kihívást és folyamatos fejlődést biztosító munka

Munkavégzés helye: cégközpont Debrecen, esetenként látogatások vidéki partnereinknél
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: 2016. szeptember
Jelentkezés:  Önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőbe „Csomagolástechnikai értékesítő”-ként megjelölve kérjük.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar