www.cvonline.hu

Csomagolási technikus - Logisztikai vezető

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 693592

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Csomagolási munkafolyamatok megtervezése, fejlesztése
- Csomagolási normák felállítása és monitoringja
- A csomagoló csoportok munkájának koordinálása, optimalizálása
- Anyaggazdálkodás hatékonyságának vizsgálata és növelése
- Csomagoló anyagok műszaki paramétereinek meghatározása, kapcsolattartás a beszállítókkal
- Hatékonyabb technikák felderítése, új beszerzések koordinálása
- Címkekészítési és címkézési folyamat felügyelete (termék címkék, raklap címkék)
- Raktárkészlet nyomon követése
- Csomagolt és raklapozott termékek előkészítése szállításra
- Törvények, jogszabályok ismerete, nyomon követése
- Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

- Élelmiszeripari csomagolás területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
- 1-2 éves vezetői gyakorlat
- Csomagolási folyamatok hatékonyságnövelésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
- ANGOL vagy NÉMET nyelv kommunikációs szintű ismerete
- MS Office ismeretek (Excel, World, PPT)
- Kiváló kommunikációs készség
- Megbízhatóság, precizitás
- Határozottság

Amit kínálunk:

- Versenyképes javadalmazási csomag
- Hosszú távon is biztos munkalehetőség
- Fejlődési és karrier lehetőség
- Vezetői tapasztalat szerzés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a