www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 865640
lejárt

Karrier az Audinál

Csomagolási projektkoordinátor – Logisztika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Csomagolástervezés osztály fő funkciója a világ legnagyobb motorgyárába beérkező alkatrészekhez és az itt előállított termékekhez (fő komponensek, motorok) kötődő teljes körű csomagoláslogisztikai koordináció. Alapvető cél, hogy az alkatrészek valamint a kész motorok a gyártás befejezésétől a teljes ellátási láncon át a beépítési helyig mennyiségüknek és minőségüknek megóvásával, a logisztikai folyamatokba beilleszthetően, az ergonomikus kezelést és a minimális környezetterhelést lehetővé téve a leggazdaságosabb módon jussanak el. Az izgalmas projektmunka során szükséges az érdekhordozókkal (termelés, minőségbiztosítás, környezetvédelem, logisztikai társosztályok, kontrolling, beszállító, konszern érintett gyárai) való egyeztetés.

A csapat tevékenységét képezi még a normál szériaellátástól eltérő készletezési stratégiák egyutas csomagolási megoldásokkal történő támogatása, az áruátvétel átcsomagolás szakmai felügyelete, valamint az elhasználódott többutas göngyölegek selejtezése.

Feladatok

  • Beszállítói és belső használatú csomagolások meghatározása az Audi és a VW konszern elvárásai, standardjai alapján (tervezői munka)
  • Alternatív javaslatok leegyeztetése, költségkalkulációk készítése, megrendelési folyamat elindítása, bevezetés nyomon követése
  • Kapcsolattartás az Audi különböző osztályaival, a konszern más gyáraival, beszállítókkal, csomagolóanyag gyártókkal, külső szolgáltatókkal (projektes, koordinációs munka)
  • IT rendszerek adatainak karbantartása (adminisztratív munka)
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (könnyűipari, gépészmérnök, közlekedésmérnök, közgazdász)
  • Legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari ismeret előnyt jelent
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Angol nyelv ismerete előny
  • MS Office ismeretek
  • SAP, VW groupsupply portál ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5364

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Domokos Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 30 767 9031