www.cvonline.hu

Csomagolási munka a nyári szünetben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 821969
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi elektronikai termékek gyártásával, javításával foglalkozó patrnercégünk megbízásából keresünk diákokat operátori feladatok ellátására.

Feladatok:

  • termékek csomagolása
  • anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • betöltött 18. életév
  • munka minimum 1 hónapra történő vállalása
  • három műszakban történő munkavállalás
  • monotonítástűrés
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • bruttó 640,- Ft / óra alapbér + műszakpótlékok
  • munkahely megközelítése céges busszal Határ úttól illetve Kőbánya-Kispesrtől
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!