www.cvonline.hu
Csomagolási Mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.20.
Jelentkezési határidő: 2014.07.24.
Hirdetés azonosító: 825518
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A csomagoló, raktározás és logisztika szektorban működő nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra.

CSOMAGOLÁSI MÉRNÖK

Feladatok:
- a terület teljes körű és önálló szakmai irányítása és képviselete az ügyfél illetve a belső társosztályok felé,
- részvétel a területet érintő megállapodások, szerződések megkötésében,
- szoros együttműködés az operációval és a beszerzéssel az ügyfél igényeknek megfelelő és költséghatékony megoldások kialakítására,
- a területhez kapcsolódó folyamatok részletes felülvizsgálata, dokumentálása,
- a terület hatékonyságának ellenőrzése, mérése, riportálása,
- javaslattétel a folyamatok, eszközök, felhasznált anyagok fejlesztésére.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
- felsőfokú szakirányú végzettség,
- legalább 3 év azonos területen szerzett szakmai gyakorlat,
- szakmai önállóság,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
- erős MS Office felhasználói ismeretek,
- proaktív, ügyfélközpontú szemlélet.