www.cvonline.hu

CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.26.
Hirdetés azonosító: 1069782

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • A csomagolási megoldások / rendszerek tervezésében, fejlesztésében, beszerzésében és működtetésében való hatékony közreműködés
  • Költségcsökkentési projektek aktív támogatása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel, és a társterületekkel
  • Csomagolási utasítások elkészítése, karbantartása és oktatása
  • Költséghatékony csomagolások kialakítása
  • A környezetvédelmi és műszaki elvárások érvényesítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett csomagolási mérnöki tapasztalat
  • Csomagolási technológiák és logisztikai folyamatok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Folyamat-orientált szemlélet
  • Vevőorientáltság

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete