www.cvonline.hu

Csomagolás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 999814
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi partnerünkhöz várjuk jelentkezéseteket csomagolói munkakörbe.

Feladatok:

  • pénztárgépszalagok gyártása, csomagolása, címkézése
  • könnyű fizikai, betanított munka

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: 3 műszakos munkarend
Új jelentkezők munkába állítása folyamatos.

Amit kínálunk:

  • bruttó 639 Ft-os órabér + műszakpótlék
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Játssz velünk !

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!