www.cvonline.hu

Csomagolás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 829298
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • termékek csomagolása
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotóniatűrés
  • megbízható munkavégzés

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 40 óra, 14:00-22:00

Amit kínálunk:

  • bruttó 618 Ft-os órabér
  • 18 és 22 óra között: +30%-os műszakpótlék

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!