www.cvonline.hu

Csomagolás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1086627
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Csomagolói feladatok ellátása
  • Étrendkiegészítők, sportszerek dobozolása
  • Árurendezés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • A munka fizikai jellegéből adódóan fiúk jelentkezését várjuk

Munkaidő:  2016. október 12. (szerda) 08.00-16.00-ig, a munkaidő megbontható 08.00-12.00/12.00-16.00-ig tartó időszakokra.

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 700 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.