www.cvonline.hu
Csomagolás vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.07.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 696625
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
A magyarországi piacon több mint 10 éve jelen lévő, folyamatos növekedő élelmiszeripari gyártó vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

CSOMAGOLÁS VEZETŐ (élelmiszeripar)

Feladatok:

- A csomagolási technika hatékonyságának növelése
- A csomagolási normák felállítása és teljesítése
- Csomagoló anyagok széleskörű ismrete
- Kis létszámú csoport koordinálása
- Beszámolási kötelezettség a felső vezetés felé

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (csomagolás, logisztika, gazdaság)
- Erős kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
- Élelmiszeripari termékek csomagolásában szerzett tapasztalat
- Gyakorlat kis látszámú csoportok vezetésében
- Hatékonyságnövelési projektekben való aktív részvétel

Előnyök:
- Péküzemben szerzett tapasztalat jelentős előnyt jelent