Csomagolás - Újpest Városkaputól 15 percre (Referenciaszám: 2754)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.16.
Jelentkezési határidő: 2014.08.01.
Hirdetés azonosító: 779257
lejárt

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Csomagoló - diákmunka

Feladatok:
- Csomagolási feladatok elvégzése
- Termeléshez kapcsolódó adminisztráció
- A munkaterület rendben tartása

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Nagyfokú precizitás, monotonitás tűrés
- Hétfőtől péntekig 6:30-15:00 vagy 15:00-23:00 között 2 munkanap vállalása

Amit a cég kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Bejárás céges busszal Budapest Újpest központból

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ2754 megjelölésével küldje el Pernyéz Kitti kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.