www.cvonline.hu

CSOMAGOLÁS TERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1046142

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A logisztikai göngyölegek kezelése: üres göngyölegek megrendelése, a beérkezett göngyöleg mennyiségek és minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Mennyiségi, minőségi eltérések esetén a partnerek értesítése, sürgősségi szállítások lebonyolítása
  • Riportok készítése a kiszállított göngyölegekről
  • Új termék projektek bevezetésének támogatása, késztermék csomagolási utasítások készítése, vevőkkel történő egyeztetése, szükséges dokumentációk jóváhagyatása
  • A szükséges oktatások megszervezése a raktári dolgozók számára
  • A mozgások, készletek folyamatos monitorozása
  • Leltárok előkészítése, szervezése és annak lebonyolításában történő aktív részvétel
  • Együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, termelés)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú (műszaki/gazdasági végzettség), felsőfokú végzettség előny
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)
  • SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag, bejárási támogatás
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÁS TERVEZŐ, Komárom-Esztergom megye