www.cvonline.hu
Csomagolás Technológus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.04.
Hirdetés azonosító: 978515
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Most induló, elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
- Termékcsomagolási folyamat koordinálása, és adminisztrálása,
- Műszakos csomagolás technikus háttér támogatása ,
- szoros együttműködés az operációval és a mérnökségge ,
- a területhez kapcsolódó folyamatok részletes felülvizsgálata, dokumentálása,
- a terület hatékonyságának ellenőrzése, mérése, riportálása.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
Elvárások:
- Középfokú végzettség
- 1-3 év temelési vagy logisztikia terülten szerzett, csomagoló anyagok rendelésével, kezelésével kapcsolatos tapasztalat,
- termelés vagy logisztikai folyamatokat támogató kezelésében való jártasság
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
- erős MS Office felhasználói ismeretek.

Amit a cég kínál:
- alapbér (óra)
- törvény által meghatározott bejárási támogatás ill. céges busz
- egyéb juttatások