www.cvonline.hu

Csomagolás (min. 1 hónap, 630 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 912137
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • termékek csomagolása
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotóniatűrés
  • megbízható munkavégzés

Munkaidő:  hétfő és péntek között,  egy, kettő vagy akár három műszakban  is lehet dolgozni:

06.00- 14.00 óra között

14.00-22.00 óra között

22.00-06.00 óra között

Feltétel: heti 5 nap és a munka minimum egy hónapra történő vállalása

Amit kínálunk:

  • bruttó 630 Ft-os órabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!