www.cvonline.hu

Csomagolás Hollandiában

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Hollandiai munkaletőség, virághagymák csomagolása, szép környéken, minimális kezdőköltséggel!

Munkahelyi információk:

A munkavégzés helye: Hollandia, Egyéb külföld
A felkínált havi jövedelem (bruttó): 1083 - 1494€ / a bérezés életkortól függően
Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:
Az egyik legnagyobb virág, dísznövény, fa, virághagymák és kertibútor forgalmazója keres ügyes munkásokat a raktárába.

Munkakör:

  • egy műszakos munka (cc. 07:00-16:30)
  • termékek csomagolása,
  • kézi szkenner használata,
  • megrendelések előkészítése,
  • minőség ellenőrzés

Munkahely: Lisse (közel a tengerhez)

További juttatások:

  • minimális kezdőköltségek- NINCS KÖZVETÍTŐI DÍJ, SEM PROGRAMDÍJ!
  • kellemes környezet, kedves munkaadó- nagyon jók a visszajelzések
  • szép szállás
  • heti bér
  • kiváló környék (közel a tengerpart, cca. 35km Amszterdamtól)

Megbízó:
Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás
Megbízható munkaadó már több mint 70 éve biztosít munkahelyet az elégedett alkalmazottainak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség:

  • alapfokú végzettség
  • középiskolai tanuló
  • középfokú végzettség érettségi nélkül
  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • főiskolai/egyetemi hallgató
  • főiskolai végzettség
  • egyetemi végzettség
  • postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek:

  • Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
  • Lengyel nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok:

  • a munka jellegére való tekintettel elsősorban a munkaadó hölgyek jelentkezését várja, korlátozott létszámmal tud belépést biztosítani férfiaknak és pároknak.
  • kommunikatív szintű angol nyelvtudás, vagy lengyel nyelvtudás.
  • saját autó előnyt jelent
  • jó egészségügyi állapot
  • megbízhatóság

Hirdető cég
A cég rövid jellemzése:
Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.
Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság. (8889/2005-OSS )

A cég fő működési területe:

  • Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás
  • Az alkalmazottak száma
  • 10-19 alkalmazott

Információk a kiválasztási folyamatról:
Az önéletrajzokat kérem küldjék a lenti e-mail címre.
A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja
2016.09.12. (még 12 nap van hátra)

A cég címe:

Universal Consulting s.r.o.
Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia
Link megjelenítése