www.cvonline.hu

Csomagolás, Címkézés-Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 679676

Logisztikai partnerünkhöz keresünk lelkes, dolgozni vágyó diákokat.

Feladatok:
  • Termékek címkézése,
  • Könnyű fizikai munka.
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás.
Amit kínálunk:
  • Fix Órabér: Bruttó 595Ft/óra
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Nagytarcsa
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfő-Péntek, 8:00-16:00, beosztás szerint (heti 2-3 napot kell vállalni).Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk!
Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen lehetséges: diáE-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel a következő referenciaszámot: FOL-01