www.cvonline.hu

Csomagolás, címkézés - Diákmunka-4. kerület

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 925528

Budapesti raktárba keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat.

Feladatok:
  • könnyű fizikai munka, csomagolás, címkézés
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Bruttó 604 Ft/óra
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, délután 14:00-22:00
  • Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre.

E-mailed tárgya legyen PIS-01 ! Kérlek tüntesd fel, mely napokat tudod vállalni!